Dělejte vše s láskou!

Krásný podvečer, přátelé!

Dnešní den, je jako každý, naprosto nádherný. Děkuji za všechny momenty ve svém životě, a dnes i těm, díky kterým si uvědomím zase spousty věcí. 

Dnes jsem pochopila, že je naprosto zbytečné se k něčemu nutit. Pokud si to neuděláte podle sebe a nestojíte si za tím co cítíte, tak vás to utrápí. Poslouchat kárání a přání druhých? Zbytečné. Všichni dobře víme, jak to je. Přišla jsem na to, že se necítím. Bála jsem se to před sebou vyslovit nahlas. Ale už se nebojím a dokonce jsem za tento pocit vděčná. Každý vám řekne, dělejte vše s láskou, ale nikdo neřekne jak. Je to jen o tom, si i na té nejhorší věci najít něco krásného. Ona je totiž nejhorší jen v ten moment. A pokud to tak cítíte, tak do toho dát svou energii a prostě to udělat po svém. Vykašlat se na očekávání druhých. To je jejich problém.

Očekávání bolí. Bolí vaše Ego. A nikdy tomu nebude jinak. Díky dnešku jsem si zase a opět připomenula toho, že si mám užívat každého okamžiku svého života, jako by byl můj poslední. 

Vím, že je má duše citlivka. Často pláče. Moc se raduje a naprosto miluje. Je zvyklá na to, být sama se sebou. Proto je těžké se k ní dostat. Ale když už se dostanete, máte klíč navždy.

Mějte se krásně,protože svět je krásný, ikdyž se vám to třeba teď nezdá. s Láskou Vaše JasmÍv.